آموزشگاه فنی تنکابن:                                                                                                                                                                                              موسسه فنی حرفه ای بهین پردازش با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور، برگذار کننده دوره های تخصصی در شهرستان تنکابن می باشد. این آموزشگاه دربرگیرنده رشته های مختلفی هست که هر کدام زیر نظر استادانی جوان، باتجربه و متخصص تدریس می شود. هدف آموزشگاه تعلیم و تربیت نیروی انسانی می باشد. تا با کمک و راهنمایی آن ها برای ورود به کسب و کار آماده شوند.

نقش مدیریت در بهبود کیفیت آموزشگاه:

آموزشگاه فنی تنکابن یک موسسه مدیریت محور می باشد. این امر نقش اساسی ای در کیفیت آموزشی آموزشگاه دارد. چرا که وجود اساتید و مدرسین متخصص، نحوه آموزش آن ها و استفاده از راه کارهای آموزشی هوشمند تنها با وجود مدیریتی قوی و کاردان امکان پذیر می باشد. این مدیریت مجموعه است که خط مشی ها و برنامه های موسسه را تعیین می کند.

مدیریت دقیق مدیریتی است که به طور مرتب شرایط محیط آموزشگاه، وضعیت پیشرفت دانشپذیران، نحوه تدریس اساتید و ارتباط دانشپذیران با اساتید را پیگیری کند. و در صورت بروز مشکل فوراً آن را برطرف سازد. مهمترین کاری که مدیریت موسسه باید به آن توجه کند انتخاب اساتید و مدرسین می باشد. در این زمینه آموزشگاه فنی تنکابن با دقت و حساسیت زیاد در انتخاب مدرسین، بهترین ها را انتخاب کرده که همگی با سوابق عالی در زمینه تدریس نقش آفرینی کرده اند. چرا که چگونگی تدریس اساتید و مدرسین سبب محک آن می شود. در نتیجه اساتید خوب سبب پیشرفت و ارتقای کیفی آموزشگاه و اساتید ضعیف سبب ریزش آن می شود. بنابراین لازمه ایجاد یک آموزشگاه خوب، داشتن مدیریتی قوی می باشد.

یکی از موارد اساسی در که در آموزشگاه فنی تنکابن حائز اهمیت می باشد. میزان توجه و اهمیت مشاورین و اساتید ما به خواست دانشپذیران عزیز و برطرف کردن سوالات و ابهامات آن ها می باشد. علم و آگاهی استادان باید باعث رشد و پیشرفت دانشپذیران و به تبع آن سبب رضایت آن ها نسبت به آموزش باشد. یک مدرس حرفه ای باید علم و دانش تدریس را دارا باشد. بر محتوای درس تسلط کافی داشته باشد. و مواد آموزشی آموزشگاه را رعایت کند.

از ویژگی های مهم آموزشگاه تنکابن موارد زیر می باشد:

  • حضور به موقع اساتید و دانشپذیران
  • برگذاری به موقع کلاس ها
  • انعطاف پذیری در زمان تشکیل کلاس ها
  • موقعیت مکانی بسیار خوب
  • داشتن اخلاق حرفه ای و مناسب محیط آموزشگاه
  • استفاده از سیستم آموزشی هوشمند
  • یادگیری ترکیبی
  • برنامه ریزی آموزشی هدفمند
  • ارزیابی مستمر روند پیشروی در آموزش
  • امکان استفاده دانشپذیران از از کامپیوترهای سایت های آموزشگاه

آموزشگاه فنی تنکابن با سایت های مجهز و سیستم آموزشی هوشمند در تلاش است تا دانشپذیران عزیز را با بهترین روش های آموزشی، آماده کار در زمینه حرفه مورد نظر خود سازند. در واقع هدف آموزشگاه ما ارائه مطالب با بالاترین کیفیت می باشد. دانشپذیران بعد از گذراندن دوره آموزشی آمادگی حضور در امتحان را خواهند داشت. و با کسب نمره مورد نظر، مدرک فنی و حرفه ای به آن ها ارئه می شود.

شماره تماس:

011-54220389

09018763332