طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری با بهره مندی از تیم متخصص و مجرب با هدف ارائه وبسایتی با کیفیت و با بالاترین کارایی در پی کسب رضایت از هم شهریان عزیز می باشد. هدف تیم طراحی سایت ساری دیده شدن کسب و کار شما و افزایش رونق آن می باشد. دغدغه اکثر مراجعه کنندگان برای طراحی وبسایت کیفیت آن می باشد. چیزی که در طراحی سایت ساری درخور توجه می باشد.

وقتی به طراحی وب سایت با کیفیت فکر می کنید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند یک شرکت حرفه ای است. یک وب سایت با طراحی خوب یک سرمایه گذاری ارزشمند است که برای کسب و کار شما درآمد ایجاد می کند. طراحی وب سایت کارآمد به یک طراح نیاز دارد که مانند یک هنرمند، یک کاربر و یک تاجر فکر کند. نتیجه یک وب سایت با طراحی خوب، کاربر پسند، و ظاهر خوب خواهد بود. این در حالیست که ما در طراحی سایت ساری همیشه افراد را تشویق می‌کنیم تا آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای کاربرانشان  اهمیت دارد و بهترین است..داشتن یک وب سایت به این معنی است که مشتریان همیشه می توانند شما را در هر زمان و هر مکان پیدا کنند. این امر یکی از مزایای اصلی وجود وب سایت برای کسب کار شما می باشد.

در واقع، بهترین طراحی های وب سایت به قوانین مرسوم پایبند نیستند. واقعاً چه چیزی در تجربه کاربری اهمیت دارد؟ ما از شما می خواهیم که به این راهنمایی ها در زمینه سبک طراحی وب را در اختیار داشته باشید. از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

مزیت وب سایت برای کسب کارها

این روزها هیچ بهانه ای برای نداشتن وب سایت وجود ندارد، حتی اگر کسب و کار شما به تازگی شروع به کار کند. به علاوه، راه‌اندازی یک مزیت بسیار زیاد دارد که انجام ندادن آن تقریباً غیرمسئولانه است. وجود سایت به کسب و کارتان پرستیژ فوق العاده ای می دهد. و سبب می شود که از دیدگاه یک مشتری به فردی تبدیل بشوید که برای کسب و کارش اهمیت زیادی قائل می باشد.

یکی از بارزترین مزایای طراحی سایت در ساری برای کسب و کار کوچک این است که به مردم امکان می دهد شما را آنلاین پیدا کنند و به راحتی با شما در تماس باشند. داشتن یک سایت موثر و قانع کننده حتی می تواند منجر به فروش هایی شود که در غیر این صورت انجام نمی دادید.

طراحی سایت در ساری

طراحی سایت در ساری

مزیت های داشتن طراحی سایت ساری:

1. شما می توانید یک حضور آنلاین ایجاد کنید

این روزها، اولین کاری که بسیاری از مردم با شنیدن یک کسب و کار انجام می دهند، جستجوی آنلاین می باشد. علاوه بر این، داشتن یک وب‌سایت می‌تواند به شکل‌گیری دیدگاه مردم برای کسب‌وکار شما کمک کند. بنابراین طراحی سایت در ساری در رونق کسب و کارها بسیار موثر است. دلیل این امر را می توان در قابلیت گردشگرپذیر بودن و توریستی شهرستان ساری دانست. مسافران به دلیل عدم آشنایی با شهر می توانند تمام نیازهایشان را با یک جست و جوی کوتاه در گوگل رفع کنند. این امر مهمترین علتیست که مشاغل در ساری را به سمت طراحی سایت در این شهر سوق می دهد.

در نتیجه با یک بازاریابی آنلاین می توانید کسب و کارتان را به راحتی به همه بشناسانید. برای مثال، می‌توانید سایت خود را با نظرات، عکس‌های مکان‌هایتان، اطلاعات مفید و هر چیز دیگری که تصویر شما را تقویت می‌کند پر کنید. وقتی به شما می گوییم که بازاریابی آنلاین یکی از اجزای حیاتی موفقیت کسب و کار در بازار امروزی است، اغراق نمی کنیم.

2. هدف قرار دادن مشتریان محلی امکان پذیر است

اگر شما هم مانند ما هستید، زمانی که می‌خواهید خرید خاصی انجام دهید، نزدیک‌ترین کسب‌وکارها را جستجو می‌کنید. برای مثال، فرض کنید نیاز به کوتاه کردن مو دارید و محله را نمی شناسید. احتمالاً به صورت آنلاین آرایشگاه های اطراف را جستجو می کنید.

اگر وب سایت شما در میان اولین نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود، ممکن است کسب و کار بیشتری برای خود به ارمغان بیاورید (ایجاد استراتژی برای رتبه بندی خوب برای کلمات کلیدی به عنوان بهینه سازی موتور جستجو یا SEO شناخته می شود). علاوه بر جذب مشتریان بیشتر، سایت شما همچنین می تواند به ایجاد آگاهی از برند در مورد تجارت محلی شما در جامعه کمک کند. در تیم طراحی سایت ساری افرادی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت مشغول به فعالیت می باشند. هدف تیم طراحی سایت ساری بالا بردن رتبه وبسابت شما و ارتقا به صفحه اول گوگل با کسب بالاترین رتبه می باشد.

3. می توانید آدرس و اطلاعات تماس خود را با مشتریان به اشتراک بگذارید

تصور کنید که کسی می داند کسب و کار شما وجود دارد، اما مطمئن نیست که چگونه به آنجا برسد. در حالت ایده‌آل، وب‌سایت شما باید شامل آدرس کامل شما، دستورالعمل‌هایی در مورد چگونگی پیدا کردن شما و یک نقشه از منطقه باشد. با داشتن این اطلاعات، تقریبا غیرممکن است که کسی در این راه گمراه شود. همچنین داشتن مکانی برای شماره تلفن، آدرس ایمیل و سایر جزئیات تماس کسب و کارتان مفید است. به این ترتیب افراد می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال سریع تماس بگیرند.

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

4. می توانید در پول خود صرفه جویی کنید

قبلا اینطور بود که اگر می خواستید برای کسب و کار خود تبلیغ کنید، گزینه های شما محدود بود. می‌توانید بروشور پخش کنید، آگهی‌هایی را در روزنامه‌های محلی درج کنید، یا شاید برای یک پخش تلویزیونی هزینه کنید. با این حال، وبسایت راه های کاملاً جدیدی را برای دستیابی به مخاطبان در اختیار شما قرار می دهد.

حتی اگر نمی خواهید برای تبلیغات آنلاین هزینه ای بپردازید، خود وب سایت شما می تواند به بازاریابی کسب و کار شما کمک کند. برای مثال، می‌توانید وقتی پیشنهادهایی را ارائه می‌دهید، با بازدیدکنندگان تماس بگیرید. حداقل، می‌توانید آخرین اخبار را در سایت خود منتشر کنید، بنابراین مردم انگیزه‌ای برای بازدید از کسب و کار شما داشته باشند. با استفاده از تیم طراحی سایت ساری مقرون به صرفه ترین وبسایت را با بهترین کیفیت و یک سئوی عالی در اختیار دارید. با قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل نیازی به تبلیغات و خرج هزینه های مربوط به آن نمی باشید.

5. محتوای آنلاین در مشهور شدنتان تاثیر زیادی دارد

کسب و کارهای موفق زیادی وجود دارند که با کمک به اطلاع رسانی از طریق بازاریابی محتوا به جامعه خود کمک می کنند. همه چیز در مورد به روز رسانی شما در مورد آخرین اخبار و به اشتراک گذاری دانش برای تقویت وب سایت شما است.

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

 

در دراز مدت، می توانید از وب سایت خود به عنوان یک پلتفرم برای انتشار محتوا و پست های وبلاگی که به مشتریان خود کمک می کند استفاده کنید. بازاریابی محتوا نه تنها باعث می‌شود که شما در حوزه کاری خود یک اقتدار به نظر برسید، بلکه می‌تواند باعث ایجاد حسن نیت نیز شود. در شرکت طراحی سایت ساری تیم یک تولید محتوا در زمینه طراحی وبسایت اختصاص داده شده است. وظیفه این تیم تولید محتوای حرفه ای و بروز می باشد. محتوای ارزشمند سبب ارتقای وبسایت و افزایش کیفیت آن می شود.

6. می توانید از آن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود استفاده کنید

وب سایت ها فقط به اشتراک گذاری تجارت شما با جهان نیستند. اگر به درستی استفاده شوند، می توانند به شما کمک کنند تا در مورد مشتریان خود بیشتر بدانید. سپس می توانید از این اطلاعات برای افزایش فروش و تبدیل استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید تیم طراحی سایت ساری همیشه نظرسنجی‌هایی را در وب‌سایت خود راه‌اندازی می کنند تا بدانید بازدیدکنندگان به چه چیزی علاقه‌مند هستند. همچنین ابزارهای آنلاین زیادی وجود دارد که می‌تواند به شما در تنظیم نظرسنجی‌های کامل کمک کند. حتی می توان تجزیه و تحلیل سایت خود را ردیابی کرد و داده های زیادی در مورد نحوه رفتار بازدیدکنندگان خود دریافت کرد.

7. وب سایت عالی برای تبلیغ فرصت های شغلی است

یافتن کمک خوب، صرف نظر از اینکه در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید، دشوار است. اگر به‌دنبال استخدام جدید هستید، پلتفرم‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید در آنها به صورت آنلاین تبلیغ کنید. با این حال، استفاده از وب سایت خود برای اطلاع رسانی درباره فرصت های شغلی نیز منطقی است. به هر حال، این احتمال وجود دارد که بسیاری از افرادی که از سایت شما بازدید می کنند به فرصت های کاری علاقه مند شوند. بعلاوه، به این ترتیب هر واسطه ای را حذف می کنید. وقتی شخصی برای شغلی درخواست می دهد، می توانید فوراً او را بررسی کنید.

8.شما می توانید فروش آنلاین انجام دهید

علاوه بر گسترش دامنه کسب و کارتان، داشتن یک وب سایت همچنین کانال کاملا جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای فروش استفاده کنید. این روزها، دیگر محدود به فروش محصولات از طریق فروشگاه فیزیکی خود نیستید. راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در واقع نسبتاً ساده است و حتی می توانید آن را با سایت تجاری معمولی خود ترکیب کنید. به این ترتیب، حتی زمانی که ساعات کاری شما تمام می شود، می توانید فروش داشته باشید.

8.رسانه های اجتماعی می توانند به ارتقای کسب و کار شما کمک کنند

بسیاری از مردم فکر می کنند که رسانه های اجتماعی می توانند جایگزینی برای یک وب سایت باشند. با این حال، تا آنجا که به تیم طراحی سایت ساری مربوط می شود، اگر می خواهید دسترسی آنلاین خود را به حداکثر برسانید، به یک سایت و یک حضور اجتماعی نیاز دارید. به علاوه، شما می خواهید تمام صفحات اجتماعی خود را مستقیماً از وب سایت خود تبلیغ کنید.

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

به بیان دیگر، در مورد وب سایت خود به عنوان مکانی فکر کنید که می توانید هر محتوایی را که می خواهید، در هر قالبی که تصور کنید منتشر کنید. از سوی دیگر، بازاریابی رسانه های اجتماعی ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی، ایجاد فالوور و بازگرداندن ترافیک به وب سایت شما است. این دو، در هماهنگی کامل هستند، بنابراین منطقی نیست که خود را به یکی یا دیگری محدود کنید.

9. می توانید به کاربران درباره کسب و کار خود آموزش دهید

مشتریان همیشه نمی دانند به دنبال چه هستند. به عنوان مثال، اگر در زمینه میزبانی وب سایت تازه کار هستید، تشخیص این که کدام برنامه به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، دشوار است. اطلاعات زیادی در مورد این موضوع در دسترس است، اما قضاوت در مورد اینکه چه کسی درست می گوید و چه کسی نمی داند در مورد چه چیزی صحبت می کند، می تواند یک چالش باشد.

حال، تصور کنید که در طرف دیگر این دوراهی قرار دارید. شما در حال اجرای یک سرویس میزبانی هستید و باید دریابید که چگونه به مردم کمک کنید تا برنامه های مورد نیاز خود را انتخاب کنند. یک وب سایت ابزار عالی برای این کار است. می توانید از آن برای آموزش مخاطبان خود در مورد اینکه بهترین محصولات بسته به نیازها و اهداف آنها هستند، استفاده کنید.

البته مهم نیست که چه نوع کسب و کاری را اداره می کنید. تیم طراحی سایت ساری می تواند به شما کمک کند تا به پایگاه مشتریان خود هر آنچه را که باید بدانند آموزش دهید تا خریدهای هوشمندانه تری انجام دهند.

10. شما می توانید یک انجمن بسازید

یکی از بهترین چیزها در مورد داشتن یک وب سایت برای تماس با شما این است که می تواند مکانی را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند تا با یکدیگر صحبت کنند. به عنوان مثال، اگر وبلاگی را برای کسب و کار خود راه اندازی می کنید، می توانید بخش نظرات را برای آن فعال کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند از شما سؤال کنند و در مورد پست های شما با یکدیگر بحث کنند.

طراحی سایت در ساری

طراحی سایت در ساری

چگونه وب سایت خود را بهبود بخشم

 • روی سئو تمرکز کنید
 • سازگار با موبایل داشته باشد
 • پیشنهادات منحصر به فرد ایجاد کنید
 • برای شخصیت خود محتوا ایجاد کنید
 • تصاویر فشرده و اصطلاحات مبهم را حذف کنید
 • یک برنامه ریزی مفید برای سایت خود داشته باشید
 • شامل دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی و دنبال کردن
 • یک ناوبری ایجاد کنید که کاربران را در سایت شما راهنمایی کند
 • از تصاویر مناسبی استفاده کنید که برای مخاطبان شما مفید باشد
 • به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید در صفحه اصلی شما حرکت کنند.
طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

اصول طراحی خوب سایت در ساری

یک طراحی وب سایت موثر باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود انجام دهد و در عین حال بازدیدکننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد به طراحی خوب وب سایت کمک می کنند. نه تنها طراحی بصری سایت، بلکه قابلیت استفاده و کاربرد آن نیز، تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است. طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی وب سایت موفق و سودآور مطرح شده است. برای کسب موفقیت در طراحی وبسایت، ابتدا باید بدانیم که کاربران چگونه با وب سایت ها تعامل دارند؟ چگونه فکر می کنند؟ الگوهای اساسی رفتار کاربران چیست؟

اعتبار: در دنیای مدرن امروزی، این انتظار وجود دارد که هر شرکت معتبری به نوعی حضور آنلاین داشته باشد. مشتریان بالقوه به احتمال زیاد به هر کسب و کاری که شماره تلفن یا آدرس فیزیکی ندارد، بی اعتماد خواهند شد، و همین را می توان در مورد نداشتن وب سایت و آدرس ایمیل نیز گفت. اینها ابزارهای مفیدی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم در مورد کسب و کار شما با مشتریان و پاسخ دادن به همه چیزهایی هستند که ممکن است داشته باشند. تیم طراحی سایت ساری با ارائه یک وبسایت خوب و با کیفیت، به خصوص کاربرپسند، سعی دارد وبسایتی کاربرمحور و مفیدی را راه اندازی کند تا تجربه مثبت را در همه زمینه‌های کسب‌وکار ها به ارمغان آورد.

علاوه بر این، داشتن یک وب‌سایت با کیفیت خوب و استفاده آسان، باعث می‌شود مشتریان با استفاده از خدمات شما احساس راحتی کنند، زیرا تصور می‌کنند می‌توانند 

مدیران طراحی سایت باید محتوای اطلاعاتی را که در وب سایت ارائه می دهند در نظر بگیرند.

از این نظر، ما می توانیم لزوم ارائه اطلاعات با کیفیت را به عنوان عاملی مهم برای جلب رضایت بالای کاربران درطراحی وب سایت ها در نظر بگیریم. به طور خاص، اثربخشی محتوای اطلاعات بر میزان درگیری کاربر تأثیر می گذارد و قصد استفاده کاربران را افزایش می دهد. در نتیجه، نمایش مطالب در وب سایت ها باید به صورت به هنگام، به روز، قابل فهم و مربوطه به نمایش گذاشته شود. به طور خاص، طراحان باید از کیفیت اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات عرضه شده در وب سایت خود مراقبت کنند و هر گونه اطلاعات اضافی را که می تواند برای مصرف کننده مفید باشد را ارائه دهند. علاوه بر این، مشاغل الکترونیکی باید بر اهمیت امنیت و حریم خصوصی در معاملات تجاری تأکید کنند.

طراحی سایت در ساری

طراحی سایت در ساری

کاربران چگونه فکر می کنند؟

اساساً، عادات کاربران در وب سایت با عادات مشتریان در یک فروشگاه تفاوت چندانی ندارد. بازدیدکنندگان به هر صفحه جدید نگاه می‌کنند، روی اولین موردی که مورد علاقه‌شان است یا به گونه ای شبیه چیزی است که به دنبال آن هستند، کلیک می‌کنند. در واقع، خیلی از بخش‌هایی از صفحه وجود دارد که کاربر حتی به آن‌ها نگاه نمی‌کنند.

اکثر کاربران چیزی جالب (یا مفید) و قابل کلیک را جستجو می کنند. کاربران به محض یافتن محتوای مورد نظرشان، کلیک می کنند. اگر صفحه جدید انتظارات کاربران را برآورده نکند، دکمه بازگشت کلیک می شود و روند جستجو ادامه می یابد. محتوا مهمتر از طرحی است که از آن پشتیبانی می کند. وب‌سایت‌های نه چندان خوب با محتوای باکیفیت در طول سال‌ها ترافیک زیادی کسب می‌کنند. اگر وب سایتی نتواند انتظارات کاربران را برآورده کند، طراح در انجام کار خود قطعا شکست خواهد خورد و شرکت ضرر می کند. بنابراین با محتوای ضعیف تمایل کاربران به ترک وب سایت بیشتر می شود.

به طور خاص، ما به ارتباط بین طراحی وبسایت و قابلیت استفاده آسان کاربران اشاره کرده ایم؛ که به آنها این امکان را می دهد وظایف خود را کنترل کنند و به آنها احساس استقلال در هنگام پیمایش دهند. علاوه بر این، ما بر چندین نمونه از شیوه های خوب طراحی تأکید کرده ایم تا دریابیم کدام ویژگی اصلی در طراحی وب است که توسط فروشگاه های مجازی موفق انجام می شود. با این وجود به نظر می رسد طراحی بهینه منحصر به فردی وجود نداشته باشد، زیرا این امر به نوع محصول تجاری یا حتی به موقعی جغرافیایی کاربر در هنگام بازدید سایت بستگی دارد.

با وجود این واقعیت، می توانیم استدلال کنیم که یک طراحی وب سایت با هدف سادگی و آزادی پیمایش اطلاعات واضح، به موقع و دقیق را، از تمام مطالب ارائه می دهد. این ممکن است منجر به یک فروشگاه مجازی با احتمال موفقیت بالا شود. 

تیم طراحی سایت ساری اطلاعات و مطالب وب سایت را با دقت مدیریت می کنند، به عقیده ما نمایش اطلاعات باید با کیفیت خوب و در قالب های مناسب باشد. مطلوب است که طراحان سعی می کنند مراحل فرآیند خرید را یکدست کنند تا کاربران بتوانند روند تجاری در اینترنت را بهتر بشناسند و یاد بگیرند و برای خرید محصول احساس اعتماد به نفس بیشتری کنند.

طراحی سایت ساری

طراحی سایت ساری

چگونگی انتخاب دامنه:

نام دامنه شما که به عنوان آدرس وب سایت شما نیز شناخته می شود، اغلب نقطه ورود به سایت شما است. این موضوع در زمینه قابلیت استفاده و همچنین برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تأثیر خوبی بگذارد. در اینجا چند نکته برای ایجاد یک نام دامنه بهینه وجود دارد:

 • از پسوند دامنه مناسب استفاده کنید.
 • املای آن را آسان کنید. سعی کنید از کلمات عامیانه، ساختگی یا به شدت باطنی استفاده نکنید.
 • آن را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. هر چه کوتاه تر باشد، به خاطر سپردن و تایپ صحیح آن آسان تر است.
 • از نام های بی معنی خودداری کنید. نامی را انتخاب کنید که معنی را بیان کند تا کاربران فورا بدانند کسب و کار شما چیست.
 • در مورد نام دامنه تحقیق کنید آن را در گوگل جستجو کنید تا ببینید آیا آدرس وب‌سایت مشابهی قبلاً آنلاین وجود دارد یا خیر.
 • از اعداد و خط فاصله دوری کنید. زیرا به سختی به خاطر سپرده می شوند و ممکن است در هنگام صداگذاری نام دامنه اشتباه متوجه شوند.
 • اطمینان حاصل کنید که به یاد ماندنی است. با وجود وب‌سایت‌های بسیار زیاد در اینترنت، مهم است که نام وب‌سایت شما جذاب باشد تا مردم نحوه دسترسی به آن را در آینده به خاطر بسپارند.

8 مرحله و ایده تا انتخاب دامنه مناسب برای سایت | مهد وب | domain

پشتیبانی فنی طراحی سایت در ساری

* به روز رسانی کد سایت
* تهیه نسخه پشتیبان از سایت
* معرفی سایت در موتورهای جستجوی جدید
* ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی و سرویس دهندگان وبلاگ جدید
* بهبود و اعمال تغییرات سئو در صورت به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جستجو
* گرفتن بکلینک از سایت های مشابه جهت افزایش پیج رنگ
* نگهداری و رفع ایرادات احتمالی
* تغییر نوع اسلایدها در صورت درخواست کارفرما

پشتیبانی محتوایی طراحی سایت در ساری

* به روز رسانی اخبار سایت مطابق با اصول سئو با توجه به رفرنس های مشخص شده
* تهیه محتوا اعم از متن، تصویر، ویدئو، فلش برای بخش های مختلف سایت یا برای تبلیغات
* تهیه تصاویر جهت اسلایدها، شبکه های اجتماعی و تبلیغات در صورت درخواست کارفرما
* انتشار محتوای جدید سایت در شبکه های اجتماعی
* ارسال ایمیل تبلیغاتی، پیامک و خبرنامه به اعضای سایت
* مدیریت کاربران و محتواهای تولید شده توسط کاربران سایت
* ارائه گزارش عملکرد پشتیبانی و آمار سایت به کارفرما

اصول طراحی خوب وب سایت

یک طراحی وب سایت موثر باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود انجام دهد و در عین حال بازدیدکننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد به طراحی خوب وب سایت کمک می کنند. نه تنها طراحی بصری سایت، بلکه قابلیت استفاده و کاربرد آن نیز، تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است. طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی وب سایت موفق و سودآور مطرح شده است. برای کسب موفقیت در طراحی وبسایت، ابتدا باید بدانیم که کاربران چگونه با وب سایت ها تعامل دارند؟ چگونه فکر می کنند؟ الگوهای اساسی رفتار کاربران چیست؟

برای طراحی سایت در ساری به چند نکته توجه می شود:

 • سادگی:

در طراحی سایت ساری به فاکتور سادگی توجه می کنیم. زیرا سادگی در طراحی سایت بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده از وب سایت شما است.

 • رنگ:

رنگ قدرت انتقال پیام ها و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد. یافتن رنگی متناسب با برند شما به شما این امکان را می دهد که بر رفتار مشتری خود نسبت به برند خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید. رنگ های مکمل خیلی خوب کار می کنند. ترکیب رنگ های دلپذیر باعث افزایش جذب مشتری و ایجاد حس خوبی در کاربر می شود. هنگام طراحی سایت از همه رنگ ها استفاده نکنید. استفاده از رنگ های زیاد باعث ایجاد تضاد در طراحی وب سایت شما می شود. رنگ ها تأثیر روانی قوی دارند و بر نظر بیننده نسبت به برند شما تأثیر می گذارند. قانون کلی می گوید که در طراحی، شما نباید بیش از سه رنگ استفاده شود. رنگ‌های وب‌سایت شما باید نشان‌دهنده برند، مکمل محتوا و لذت بصری باشد.

 • تایپوگرافی:

تایپوگرافی نقش مهمی در وب سایت شما دارد. توجه را جلب می کند و به عنوان تفسیر بصری صدای برند عمل می کند. حروف تایپ باید خوانا باشند و فقط از حداکثر ۳ فونت مختلف در وب سایت استفاده کنند. ما در طراحی سایت تنکابن به این عامل توجه خاصی می کنیم.

 • صفحه را با پاراگراف های طولانی پر نکنید:

اگر محتوای طولانی در وب سایت دارید، یک طرح تمیز و جادار ایجاد کنید که محتوا را به تکه های قابل خواندن تقسیم می کند. می توانید این کار را با اضافه کردن فضای سفید کافی، استفاده از تصاویر مناسب انجام دهید.

 • تصویرسازی:

تصویرسازی هر جنبه بصری مورد استفاده در ارتباطات است. این شامل عکاسی ثابت، تصویرسازی، ویدئو و همه اشکال گرافیکی است. همه تصاویر باید گویا باشند و روح شرکت را تسخیر کنند و به عنوان تجسم شخصیت برند آنها عمل کنند. بیشتر اطلاعات اولیه ای که ما در وب سایت ها مصرف می کنیم، بصری هستند و به عنوان اولین برداشت، مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا برای ایجاد تصوری از حرفه ای بودن و اعتبار در ذهن بازدیدکنندگان استفاده شود.

 • سلسله مراتب بصری:

این مورد یکی از اصول مهم در طراحی سایت ساری می باشد.سلسله مراتب بصری چیدمان عناصر به ترتیب اهمیت است. این کار بر اساس اندازه، رنگ، تصاویر، کنتراست، تایپوگرافی، فضای خالی، بافت و سبک انجام می شود. یکی از مهمترین کارکردهای سلسله مراتب بصری ایجاد یک نقطه کانونی است. این به بازدیدکنندگان نشان می دهد که مهمترین اطلاعات کجاست.

 • محتوا:

یک وب سایت موثر هم طراحی عالی دارد و هم محتوای عالی. استفاده از محتوای عالی با زبان جذاب می تواند بازدیدکنندگان را با تبدیل آنها به مشتری جذب و تحت تاثیر قرار دهد.

 • به پیمایش(ناوبری) و جهت گیری سایت خود دقت کنید:

در طراحی سایت ساری یافتن همه چی که کاربران به آن نیاز دارند بسیار آسان است. ما چیزی را برای کاربران سخت و دشوار نمی کنیم. همه چیز در وب سایت شما باید به راحتی قابل جستجو باشد. خواه فرم ثبت نام، صفحه «درباره ما» یا اطلاعات تماس شما باشد، خوانندگان نباید بیش از چند ثانیه برای یافتن آن وقت بگذارند. برای آسان‌تر کردن کارها، یک کادر جستجو قرار دهید تا افراد بتوانند هدف مورد نظر خود را پیدا کنند. محتوا باید به دسته هایی سازماندهی شود که در صورت تمایل کاربران بتوانند آن را مرور کنند. همچنین می توان محتوا را در صفحات هاب مختلف سازماندهی کرد.

 • زمان بارگذاری:

به سرعت سایت دقت کنید. مردم صبور نیستند و صفحات وب با سرعت بارگذاری آهسته تقریباً به نرخ پرش بالاتر منجر می شوند. اگر بارگذاری صفحه شما بیش از پنج ثانیه طول بکشد، بازدیدکنندگان شما را ناامید می کند و  این امر سبب می شود که به سایت های رقبای شما مراجعه کنند. تیم طراحی سایت ساری برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات وبسایت طراحی شده، موارد غیر ضروری را حذف کرده، مانند ویدیوها یا تصاویر بزرگی که بارگذاری آنها زمان بیشتری می برد. همچنین فشرده سازی تصاویر نیز زمان بارگذاری را کاهش می دهد. در نهایت، از کش مرورگر برای ذخیره نسخه های کش شده منابع ثابت، می توان استفاده کرد تا سرعت صفحات وب را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

 • قابلیت دسترسی به موبایل:

بهینه سازی برای موبایل را فراموش نکنید. ۵۷ درصد از کاربران تلفن همراه، وب سایتی را که برای موبایل بهینه نشده است را توصیه نمی کنند. بنابراین مهم است که وب‌سایت خود را با طرح‌بندی واکنش‌گرا بسازید، جایی که وب‌سایت شما می‌تواند با صفحه‌های مختلف تنظیم شود. اینکه وب سایت شما در موبایل  فقط خوب به نظر برسد کافی نیست، بلکه باید کاملاً کاربردی هم باشد. ابزارهایی مانند جستجوی محصول، مکان یاب فروشگاه، جزئیات خدمات و موارد دیگر را به کاربران تلفن همراه خود بدهید تا کارها را انجام دهند. اگر بتوانید از این فرصت ها استفاده کنید، مشتریانی را که در حال جستجو هستند از دست نخواهید داد. در طراحی سایت در ساری به این موضوع اهمیت ویژه ای می شود و تمام سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی سایت ساری قابلیت نمایش در تمام دستگاه ها را به خوبی دارند. و قبل از تحویل به مشتری وبسایت را با تمام دستگاه ها تست کرده و تمام ایرادات را رفع می کنند.

طراحی سایت در ساری

طراحی سایت در ساری

در طراحی وبسایت به مخاطبان خود توجه کنید:

توجه داشته باشید که سایت شما قرار است برای چه کسانی باشد؟ اگر محصولی را می فروشید که تمایل به خرید آن دارند، برای مردان است یا زنان یا هر دو؟ در نظر داشته باشید مخاطبانتان در چه گروه سنی و با چه علایقی هستند. هرچه بیشتر در مورد مخاطبان خود بدانید بهتر است. اگر در مراحل اولیه کسب و کار خود هستید، فرضیاتی را مطرح کنید، اما با رشد کسب و کار خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود، آمادگی خود را برای سازگاری با آنها داشته باشید. این دانش به شما این امکان را می‌دهد که بازخورد مثبت دریافت کنید.و سبب جذب مخاطبانتان می شود. همچنین انتخاب طرح و رنگ شما را راهنمایی خواهد کرد.

در ساده ترین حالت، یک وب سایت یک راه سریع و آسان برای برقراری ارتباط بین خریداران و فروشندگان فراهم می کند. می‌توانید ساعات کاری خود را فهرست کنید، اطلاعات تماس، تصاویر مکان یا محصولات خود را نشان دهید و از فرم‌های تماس برای تسهیل درخواست‌های مشتریان موجود استفاده کنید. حتی می توانید ویدیوهای تبلیغاتی را بارگذاری کنید تا واقعاً مشتریان خود را جذب کنید و کسب و کار خود را به روشی مؤثر و مقرون به صرفه بفروشید. این کار یک راه خوب برای تبلیغ کانال های رسانه های اجتماعی و ایجاد یک جامعه با مشتریان خود است.

رقبای خود را بشناسید:

این روزها مردم می توانند چندین شرکت یا گزینه را خیلی سریع و آسان با هم مقایسه کنند. برای بررسی رقابت خود وقت بگذارید تا بدانید بازدیدکنندگان شما را با چه چیزی و چه کسانی مقایسه می کنند. چگونه اطلاعات خود را ارائه می کنند. ویژگی ها و مزایای آنها، قیمت ها، مکان و هر تعداد چیز دیگری که ممکن است برای فرآیند تصمیم گیری مهم باشد چیست. بدانید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید
وقت بگذارید و به بسیاری از وب سایت ها را نگاه کنید. بفهمید که چه کاری در مورد آنها انجام می دهید و چه کاری را دوست ندارید. همچنین به نحوه تنظیم منوها در سایت ها، نحوه سازماندهی محتوا، نحوه ارائه تصاویر و به طور کلی نحوه جریان سایت توجه کنید. اگر وب‌سایتی ندارید، به احتمال زیاد رقیب شما این کار را خواهد کرد، این بدان معناست که شما فرصت به دست آوردن مشتریان جدید را از دست خواهید داد. بسیار مهم است که هیچ فرصتی از دست نرود و با رقابت به دست نیاید.

طراحی قالب سایت

یکی از مهمترین عناصری که در طراحی سایت ساری از اهمیت بالاتری برخوردار است، قالب وب سایت شما است. این قالب سایت را می توان در دو دسته کلی طبقه بندی نمود؛ شما می توانید با مشاوره با طراحان و متخصصین طراحی سایت، قالبی که مورد نظرتان است را از صفر تا صد طراحی نموده و سپس به معرض نمایش بگذارید. اما روش دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به برخی سایت ها، اقدام به طراحی قالب وب سایت رایگان کنید.

همانطور که گفتیم قالب سایت را می توانید یا طراحی کنید یا به صورت رایگان دانلود یا طراحی کنید. شما می توانید این قالب های آماده را از یک سری سایت ها که از قبل طراحی شده اند، با توجه به نیاز خود دانلود کنید. البته به خاطر داشته باشید که این قالب ها یا به شکل HTML هستند یا در قالب یکی از سیستم های تولید محتوا مثل جوملا، وردپرس، دروپال و یا سایر سیستم های تولید محتوا می باشد، پس ابتدا می بایست در نظر داشته باشید که می خواهید از کدام یک از سیستم های تولید محتوا استفاده کنید؛ زیرا سیستم های تولید محتوا با هم تفاوت های زیادی دارند که شما باید حتما در نظر داشته باشید که می خواهید کدام قالب با چه سیستم تولید محتوایی را دانلود کنید. البته می توانید این قالب را به صورت HTML نیز دانلود کنید.

طراحی سایت در ساری

طراحی سایت در ساری

ویژگی های طراحی سایت ساری

کیفیت طراحی سایت در ساری

در طراحی سایت ساری با جدیدترین متدها، ابزارها، استانداردها و آخرین تکنولوژی های روز و استفاده از آخرین نسخه ماژول های متن باز و در نظر گرفتن بالاترین میزان امنیت، به طراحی سایت اقدام می کنند.

زیبایی در طراحی سایت

تیم طراحی سایت ساری سعی دارد تا با در نظر گرفتن طراحی، رنگبندی و چیدمان سایت به شکل اختصاصی و با ظاهری شکیل و متناسب با زمینه کاری و اهداف سایت و طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) جهت نمایش مناسب در همه دستگاه ها و رزولوشن ها، سایتی زیبا، با کیفیت و عاری از هر گونه نقص به شما ارائه دهد.

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

راه اندازی یک وب سایت جدید یک کار بزرگ است. اما ارتقاء و ایجاد ویژگی های جدید باعث می شود سایت شما به خوبی اجرا شود و نیازهای مشتریان و کاربران شما برآورده شود. امروزه داشتن سایت لزوماً داشتن ظاهری زیبا و شکیل نیست. درست است در نگاه اول امری مهم تلقی می شود اما این مهم پایان کار داشتن یک سایت خوب نیست. پس از پایان طراحی ظاهر سایت، پشتیبانی سایت امری حیاتی تر محسوب می شود. در طراحی سایت ساری به این مسئله توجه زیادی می شود، زیرا بقای یک سایت و پیشرفت آن در این برهه از زمان که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است کاری با اهمیت محسوب می شود و گاهاً پیشرفت یک مجموعه در حرفه خویش مخصوصا در این رقابت اینترنتی مشاغل، شدیداً مستلزم داشتن یک پشتیبان سایت خوب در اداره امور سایت است.

نگهداری و بروز رسانی و پشتیبانی سایت بنا به نوع آن سایت ، میزان محتوای مورد نیاز، آیتم ها و ماژولهای موجود در آن و حساسیت زمانی مورد نیاز کارفرما متفاوت با یکدیگر و در برآورد هزینه نگهداری سایت دخیل هستند.

بهترین روش در طراحی وب این است که شرکت طراحی خود را برای کمک به ارائه پشتیبانی و نگهداری برای سایت خود پس از راه اندازی حفظ کنید. به عنوان طراحان اصلی، تیم قابل اعتمادی که برای ایجاد و ساخت سایت خود استخدام کرده اید، بهترین موقعیت را برای اطمینان از یکپارچگی مداوم آن دارد.

طراحی سایت ساری با یک تیم قوی در 24 ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیلات به ارائه پشتیبانی می پردازد.

الزامات معمول پس از راه اندازی یک وب سایت چیست؟

تیم طراحی سایت ساری پس از راه‌اندازی اولیه وب‌سایت، به دنبال راه‌هاییست تا سایت طراحی شده را بهبود بخشد، آن را بهینه سازی کند و حتی با نیازهای جدید سازگار کند. الزامات معمول پس از راه‌اندازی می‌تواند شامل عیب‌یابی به‌روزرسانی‌ها، وصله‌ها و اصلاحات پلتفرم‌های وردپرس شما باشد. همچنین به‌روزرسانی‌های امنیتی مهمی برای تکمیل، تجزیه و تحلیل‌هایی برای کمک به سنجش رفتار ترافیک وب و حتی محتوای جدید وجود دارد که تمام این مسائل توسط تیم متخصص طراحی سایت ساری انجام می پذیرد. خوشبختانه، وب سایت ها یک نشریه زنده هستند که به راحتی می توان آنها را تغییر داد تا نیازهای همیشه در حال تغییر کاربران شما را برآورده کند. تیم طراحی سایت ساری بعد از راه اندازی وب سایت به طور منظم جلساتی را ترتیب می دهد تا درباره نحوه عملکرد سایت های مشتریان، مواردی که نیاز به بهبود دارد و اینکه چگونه تیم می تواند به آنها کمک کند، بحث کند.

عیب یابی: گاهی اوقات چیزهایی را در وب سایت تازه راه اندازی شده خود پیدا می کنید که می خواهید آنها را تغییر دهید. شاید کاربران شما به سادگی از یک صفحه آنطور که پیش بینی می شد استفاده نمی کنند یا یک افزونه آنطور که انتظار داشتید تجربه کاربر را به حداکثر نمی رساند. تیم طراحی سایت ساری با یک جلسه عیب یابی سریع و به موقع به این موضوع رسیدگی می کند.

به‌روزرسانی‌های امنیتی و رفع اشکال: وردپرس، و افزونه‌ها و ماژول‌های متعددی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، به‌طور مداوم ارتقا، وصله‌ها، رفع اشکال‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی حیاتی را صادر می‌کنند که باید فوراً اجرا شوند. شما به فردی در دسترس برای نظارت و تسهیل این تغییرات به طور منظم نیاز دارید. تیم طراحی سایت ساری، با کارکردن با جدیدترین و بهترین نسخه‌های نرم‌افزار موجود، امنیت سایت شما را تضمین می‌کند.

تجزیه و تحلیل: نظارت و تفسیر داده های سایت شما یک جنبه حیاتی در اجرای یک وب سایت بهینه و کارآمد است. سایت شما یک سند زنده است، بنابراین می خواهید بدانید چه صفحاتی بیشترین بازدید را دارند، نرخ پرش شما چقدر است، ارجاعات خارجی شما از کجا می آیند، چگونه روندهای مختلف در طول زمان تغییر می کنند و هر اطلاعات دیگری که ممکن است به شما کمک کند. تصمیمات آگاهانه در حال حرکت رو به جلو بگیرید. تیم طراحی سایت ساری با یک استراتژی قوی می تواند به تفسیر تجزیه و تحلیل وب سایت شما با ابزارهای مقرون به صرفه مانند Google Analytics کمک کند تا بتوانید تنظیمات لازم را با در نظر گرفتن اطلاعات کلیدی انجام دهید.

ایجاد محتوای مداوم: توانایی تنظیم و تطبیق، چیزی است که یک وب سایت متوسط ​​را از یک وب سایت عالی جدا می کند. این بدان معنی است که نه تنها بدانید چه محتوای جدیدی باید اضافه شود، بلکه همچنین بدانید چه زمانی و چگونه آن را در سایت جدید خود بگنجانید. تیم طراحی سایت ساری با تجدید محتوایی تازه، که شامل محتوای همیشه سبز و با اطمینان از ارتباط مستمر با مخاطبان و موتورهای جستجو، به تقویت وبسایت شما کمک می کند.

بهینه سازی مداوم سئو: بهینه سازی موتورهای جستجو باید به طور مداوم پیگیری و نظارت شود تا بازدیدهای صفحه و تبدیل نهایی در سایت شما افزایش یابد. تغییرات در گرایش‌ها، عبارت‌های جستجو، اصطلاحات و رقابت به این معنی است که شما به یک تیم اختصاصی نیاز دارید که در مورد نحوه رتبه‌بندی سایت شما در موتورهای جستجو و همچنین مواردی که روند و ترافیک را در حوزه شما افزایش می‌دهد، به‌روز باشد. آنها باید از این اطلاعات برای ارائه توصیه های آموزشی برای بهبود سئو برای کمک به افزایش رتبه استفاده کنند. تیم طراحی سایت ساری سعی بر این دارد تا با رعایت تمامی اصول فوق، بهترین پشتیبانی را برای مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

به‌طور کلی، وب‌سایت‌ها، راه‌ حل بسیار خوبی برای ارائه مکانی هستند که بتوان به سرمایه‌گذاران بالقوه مراجعه کرد. این کار نشان می دهد که کسب وکار شما در مورد چه چیزی است، چه چیزی به دست آورده است و چه چیزی می تواند در آینده به دست آورد.

طراحی سایت تنکابن
طراحی سایت تنکابن