طراحی سایت عباس آباد

طراحی سایت یکی از دغدغه های اصلی مردم شریف عباس آباد و حومه می باشد زیرا شرکت های زیادی که در حوزه طراحی سایت و اپلیکشن در عباس آباد فعالیت میکنند بسیار کم است و یا اینکه مردم عباس آباد و حومه با این شرکت ها آشنایی ندارند. طراحی سایت عباس آباد با هدف ارائه راهکارهای نوین تحت وب فعالیت خود را آغاز نمود. طراحی و تولید محصولات متنوع طراحی سایت و عرضه خدمات تخصصی مرتبط با این محصولات در زمینه وب، از دیگر رقبا متمایز نموده است.

استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیای اینترنت در زمینه طراحی سایت از قبیل HTML5, CSS3, RWD, Bootstrap, jquery, node.js, AngularJS و ترکیب آن با خلاقیت و تجربه سالیان متمادی، به همراه پشتیبانی مستمر و ارتباط تنگاتنگ با مشتری بهره مند شوند. توسعه کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتالی و بالا بردن ضریب نفوذ تبلیغات و راهکارهای تجاری تحت وب از طریق طراحی سایت حرفه ای و تخصصی و گسترده تر کردن بستر فروش اینترنتی از طریق طراحی سایت فروشگاهی از اهداف ما می باشد.

طراحی سایت عباس آباد

طراحی سایت عباس آباد

اصول طراحی خوب وب سایت

یک طراحی وب سایت موثر باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود انجام دهد و در عین حال بازدیدکننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد به طراحی خوب وب سایت کمک می کنند. نه تنها طراحی بصری سایت، بلکه قابلیت استفاده و کاربرد آن نیز، تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است. طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی وب سایت موفق و سودآور مطرح شده است. برای کسب موفقیت در طراحی وبسایت، ابتدا باید بدانیم که کاربران چگونه با وب سایت ها تعامل دارند؟ چگونه فکر می کنند؟ الگوهای اساسی رفتار کاربران چیست؟

در طراحی وبسایت به مخاطبان خود توجه کنید:

توجه داشته باشید که سایت شما قرار است برای چه کسانی باشد؟ اگر محصولی را می فروشید که تمایل به خرید آن دارند، برای مردان است یا زنان یا هر دو؟ در نظر داشته باشید مخاطبانتان در چه گروه سنی و با چه علایقی هستند. هرچه بیشتر در مورد مخاطبان خود بدانید بهتر است. اگر در مراحل اولیه کسب و کار خود هستید، فرضیاتی را مطرح کنید، اما با رشد کسب و کار خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان خود، آمادگی خود را برای سازگاری با آنها داشته باشید. این دانش به شما این امکان را می‌دهد که بازخورد مثبت دریافت کنید.و سبب جذب مخاطبانتان می شود. همچنین انتخاب طرح و رنگ شما را راهنمایی خواهد کرد.

رقبای خود را بشناسید:

این روزها مردم می توانند چندین شرکت یا گزینه را خیلی سریع و آسان با هم مقایسه کنند. برای بررسی رقابت خود وقت بگذارید تا بدانید بازدیدکنندگان شما را با چه چیزی و چه کسانی مقایسه می کنند. چگونه اطلاعات خود را ارائه می کنند. ویژگی ها و مزایای آنها، قیمت ها، مکان و هر تعداد چیز دیگری که ممکن است برای فرآیند تصمیم گیری مهم باشد چیست. بدانید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید
وقت بگذارید و به بسیاری از وب سایت ها را نگاه کنید. بفهمید که چه کاری در مورد آنها انجام می دهید و چه کاری را دوست ندارید. همچنین به نحوه تنظیم منوها در سایت ها، نحوه سازماندهی محتوا، نحوه ارائه تصاویر و به طور کلی نحوه جریان سایت توجه کنید.

هدف خود را از داشتن وب سایت مشخص کنید:

در طراحی وب سایت عباس آباد اولین چیزی که پرسیده می شود این است که هدف از داشتن وب سایت چیست؟! در این مرحله شما واقعاً می خواهید بفهمید که دقیقاً چه چیزی از وب سایت خود می خواهید. آیا به دنبال، فروش محصولات، دریافت تماس تلفنی، آموزش افراد و تبلیغات هستید. اگرچه این ممکن است ساده به نظر برسد، اما مسلماً مهمترین مرحله است زیرا هر کاری را که انجام می دهید هدایت می کند. این بر محتوایی که ایجاد می‌کنید، نوع پلتفرم (CMS، زبان برنامه‌نویسی و غیره) و عملکرد شما در سایت تأثیر می‌گذارد.

وب سایت شما باید نیازهای کاربر را برآورده کند. داشتن یک هدف در همه صفحات به کاربر کمک می کند تا با آنچه شما ارائه می دهید تعامل داشته باشد. هدف وب سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات عملی مانند “چگونه راهنمایی کنیم” را به مردم می دهید؟ اهداف مختلف زیادی وجود دارد که وب سایت ها ممکن است داشته باشند، اما اهداف اصلی مشترک در همه وب سایت ها وجود دارد.

چگونگی انتخاب دامنه:

نام دامنه شما که به عنوان آدرس وب سایت شما نیز شناخته می شود، اغلب نقطه ورود به سایت شما است. این موضوع در زمینه قابلیت استفاده و همچنین برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تأثیر خوبی بگذارد. در اینجا چند نکته برای ایجاد یک نام دامنه بهینه وجود دارد:

 • املای آن را آسان کنید. سعی کنید از کلمات عامیانه، ساختگی یا به شدت باطنی استفاده نکنید.
 • آن را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. هر چه کوتاه تر باشد، به خاطر سپردن و تایپ صحیح آن آسان تر است.
 • از پسوند دامنه مناسب استفاده کنید.
 • از اعداد و خط فاصله دوری کنید. زیرا به سختی به خاطر سپرده می شوند و ممکن است در هنگام صداگذاری نام دامنه اشتباه متوجه شوند.
 • اطمینان حاصل کنید که به یاد ماندنی است. با وجود وب‌سایت‌های بسیار زیاد در اینترنت، مهم است که نام وب‌سایت شما جذاب باشد تا مردم نحوه دسترسی به آن را در آینده به خاطر بسپارند.
 • در مورد نام دامنه تحقیق کنید آن را در گوگل جستجو کنید تا ببینید آیا آدرس وب‌سایت مشابهی قبلاً آنلاین وجود دارد یا خیر.
 • از نام های بی معنی خودداری کنید. نامی را انتخاب کنید که معنی را بیان کند تا کاربران فورا بدانند کسب و کار شما چیست.
طراحی سایت عباس آباد

طراحی سایت عباس آباد

برای طراحی سایت در عباس آباد به چند نکته توجه می شود:

رنگ:

رنگ قدرت انتقال پیام ها و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد. یافتن رنگی متناسب با برند شما به شما این امکان را می دهد که بر رفتار مشتری خود نسبت به برند خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید. رنگ های مکمل خیلی خوب کار می کنند. ترکیب رنگ های دلپذیر باعث افزایش جذب مشتری و ایجاد حس خوبی در کاربر می شود.

تایپوگرافی:

تایپوگرافی نقش مهمی در وب سایت شما دارد. توجه را جلب می کند و به عنوان تفسیر بصری صدای برند عمل می کند. حروف تایپ باید خوانا باشند و فقط از حداکثر ۳ فونت مختلف در وب سایت استفاده کنند. ما در طراحی سایت تنکابن به این عامل توجه خاصی می کنیم.

تصویرسازی:

تصویرسازی هر جنبه بصری مورد استفاده در ارتباطات است. این شامل عکاسی ثابت، تصویرسازی، ویدئو و همه اشکال گرافیکی است. همه تصاویر باید گویا باشند و روح شرکت را تسخیر کنند و به عنوان تجسم شخصیت برند آنها عمل کنند. بیشتر اطلاعات اولیه ای که ما در وب سایت ها مصرف می کنیم، بصری هستند و به عنوان اولین برداشت، مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا برای ایجاد تصوری از حرفه ای بودن و اعتبار در ذهن بازدیدکنندگان استفاده شود.

سلسله مراتب بصری:

سلسله مراتب بصری چیدمان عناصر به ترتیب اهمیت است. این کار بر اساس اندازه، رنگ، تصاویر، کنتراست، تایپوگرافی، فضای خالی، بافت و سبک انجام می شود. یکی از مهمترین کارکردهای سلسله مراتب بصری ایجاد یک نقطه کانونی است. این به بازدیدکنندگان نشان می دهد که مهمترین اطلاعات کجاست.

محتوا:

یک وب سایت موثر هم طراحی عالی دارد و هم محتوای عالی. استفاده از محتوای عالی با زبان جذاب می تواند بازدیدکنندگان را با تبدیل آنها به مشتری جذب و تحت تاثیر قرار دهد.

زمان بارگذاری:

انتظار برای بارگذاری یک وب سایت باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می شود. تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان وب انتظار دارند که یک سایت در ۲ ثانیه یا کمتر بارگیری شود و به طور بالقوه سایتی را که بارگذاری نشده است در عرض ۳ ثانیه ترک می کنند. بهینه سازی اندازه تصویر به بارگذاری سریعتر سایت شما کمک می کند.

قابلیت دسترسی به موبایل:

افراد بیشتری از تلفن یا دستگاه های دیگر خود برای مرور وب استفاده می کنند. مهم است که وب‌سایت خود را با طرح‌بندی واکنش‌گرا بسازید، جایی که وب‌سایت شما می‌تواند با صفحه‌های مختلف تنظیم شود.

طراحی قالب سایت

یکی از مهمترین عناصری که در طراحی سایت عباس آباد از اهمیت بالاتری برخوردار است، قالب وب سایت شما است. این قالب سایت را می توان در دو دسته کلی طبقه بندی نمود؛ شما می توانید با مشاوره با طراحان و متخصصین طراحی سایت، قالبی که مورد نظرتان است را از صفر تا صد طراحی نموده و سپس به معرض نمایش بگذارید. اما روش دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به برخی سایت ها، اقدام به طراحی قالب وب سایت رایگان کنید.

همانطور که گفتیم قالب سایت را می توانید یا طراحی کنید یا به صورت رایگان دانلود یا طراحی کنید. شما می توانید این قالب های آماده را از یک سری سایت ها که از قبل طراحی شده اند، با توجه به نیاز خود دانلود کنید. البته به خاطر داشته باشید که این قالب ها یا به شکل HTML هستند یا در قالب یکی از سیستم های تولید محتوا مثل جوملا، وردپرس، دروپال و یا سایر سیستم های تولید محتوا می باشد، پس ابتدا می بایست در نظر داشته باشید که می خواهید از کدام یک از سیستم های تولید محتوا استفاده کنید؛ زیرا سیستم های تولید محتوا با هم تفاوت های زیادی دارند که شما باید حتما در نظر داشته باشید که می خواهید کدام قالب با چه سیستم تولید محتوایی را دانلود کنید. البته می توانید این قالب را به صورت HTML نیز دانلود کنید.

 

ویژگی های طراحی سایت عباس آباد

[/bsf-info-box]

کیفیت طراحی سایت در عباس آباد

طراحی سایت با جدیدترین متدها، ابزارها، استانداردها و آخرین تکنولوژی های روز و استفاده از آخرین نسخه ماژول های متن باز و در نظر گرفتن بالاترین میزان امنیت سایت انجام می شود.

زیبایی در طراحی سایت

طراحی، رنگبندی و چیدمان سایت به شکل اختصاصی و با ظاهری شکیل و متناسب با زمینه کاری و اهداف سایت و طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) جهت نمایش مناسب در همه دستگاه ها و رزولوشن ها

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

رفع خطا و باگ ها و به روز رسانی متناوب ماژول های طراحی شده و ارائه خدمات ویژه جهت بهینه سازی سایت و توسعه و افزودن امکانات جدید بعد از طراحی سایت
[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]
طراحی سایت تنکابن
طراحی سایت تنکابن

پشتیبانی فنی طراحی سایت در عباس آباد

* به روز رسانی کد سایت
* تهیه نسخه پشتیبان از سایت
* معرفی سایت در موتورهای جستجوی جدید
* ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی و سرویس دهندگان وبلاگ جدید
* بهبود و اعمال تغییرات سئو در صورت به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جستجو
* گرفتن بکلینک از سایت های مشابه جهت افزایش پیج رنگ
* نگهداری و رفع ایرادات احتمالی
* تغییر نوع اسلایدها در صورت درخواست کارفرما

پشتیبانی محتوایی طراحی سایت در عباس آباد

* به روز رسانی اخبار سایت مطابق با اصول سئو با توجه به رفرنس های مشخص شده
* تهیه محتوا اعم از متن، تصویر، ویدئو، فلش برای بخش های مختلف سایت یا برای تبلیغات
* تهیه تصاویر جهت اسلایدها، شبکه های اجتماعی و تبلیغات در صورت درخواست کارفرما
* انتشار محتوای جدید سایت در شبکه های اجتماعی
* ارسال ایمیل تبلیغاتی، پیامک و خبرنامه به اعضای سایت
* مدیریت کاربران و محتواهای تولید شده توسط کاربران سایت
* ارائه گزارش عملکرد پشتیبانی و آمار سایت به کارفرما

محصولات طراحی سایت 
 • طراحی سایت فروشگاهی عباس آباد
 • طراحی سایت شرکتی عباس آباد
 • طراحی سایت آگهی عباس آباد
 • طراحی سایت خبری عباس آباد
 • طراحی سایت شخصی عباس آباد
 • طراحی سایت حرفه ای عباس آباد
 • طراحی سایت آموزشی عباس آباد

خدمات طراحی وب سایت