طراحی سایت چالوس

طراحی سایت چالوس شرکت بهین پردازش منحصراً به طراحی سایت و پشتیبانی آن ختم نمیشود بلکه در زمینه های دیگری چون میزبانی وب و دامنه، بهینه سازی سایت، کمپین تبلیغات اینترنتی و … می باشد.

طراحی سایت یکی از دغدغه های اصلی مردم شریف چالوس و حومه می باشد زیرا شرکت های زیادی که در حوزه طراحی سایت و اپلیکشن در چالوس فعالیت میکنند بسیار کم است و یا اینکه مردم تنکابن و حومه با این شرکت ها آشنایی ندارند. طراحی سایت چالوس شرکت بهین پردازش تنکابن با هدف ارائه راهکارهای نوین تحت وب فعالیت خود را آغاز نمود. طراحی و تولید محصولات متنوع طراحی سایت و عرضه خدمات تخصصی مرتبط با این محصولات در زمینه وب، از دیگر رقبا متمایز نموده است.

استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیای اینترنت در زمینه طراحی سایت از قبیل HTML5, CSS3, RWD, Bootstrap, jquery, node.js, AngularJS و ترکیب آن با خلاقیت و تجربه سالیان متمادی، به همراه پشتیبانی مستمر و ارتباط تنگاتنگ با مشتری بهره مند شوند. توسعه کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتالی و بالا بردن ضریب نفوذ تبلیغات و راهکارهای تجاری تحت وب از طریق طراحی سایت حرفه ای و تخصصی و گسترده تر کردن بستر فروش اینترنتی از طریق طراحی سایت فروشگاهی از اهداف ما می باشد.

طراحی سایت چالوس
طراحی سایت چالوس

پشتیبانی طراحی سایت در چالوس

امروزه داشتن سایت لزوماً داشتن ظاهری زیبا و شکیل نیست. درست است در نگاه اول امری مهم تلقی می شود اما این مهم پایان کار داشتن یک سایت خوب نیست.
پس از پایان طراحی ظاهر سایت، پشتیبانی سایت امری حیاتی تر محسوب می شود، زیرا بقای یک سایت و پیشرفت آن در این برهه از زمان که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است کاری بس با اهمیت محسوب می شود و گاهاً پیشرفت یک مجموعه در حرفه خویش مخصوصا در این رقابت اینترنتی مشاغل، شدیداً مستلزم داشتن یک پشتیبان سایت خوب در اداره امور سایت است.

نگهداری و بروز رسانی و پشتیبانی سایت بنا به نوع آن سایت ، میزان محتوای مورد نیاز، آیتم ها و ماژولهای موجود در آن و حساسیت زمانی مورد نیاز کارفرما متفاوت با یکدیگر و در برآورد هزینه نگهداری سایت دخیل هستند.

پشتیبانی فنی طراحی سایت در چالوس

* به روز رسانی کد سایت
* تهیه نسخه پشتیبان از سایت
* معرفی سایت در موتورهای جستجوی جدید
* ایجاد اکانت در شبکه های اجتماعی و سرویس دهندگان وبلاگ جدید
* بهبود و اعمال تغییرات سئو در صورت به روز رسانی الگوریتم های موتورهای جستجو
* گرفتن بکلینک از سایت های مشابه جهت افزایش پیج رنگ
* نگهداری و رفع ایرادات احتمالی
* تغییر نوع اسلایدها در صورت درخواست کارفرما

پشتیبانی محتوایی طراحی سایت در چالوس

* به روز رسانی اخبار سایت مطابق با اصول سئو با توجه به رفرنس های مشخص شده
* تهیه محتوا اعم از متن، تصویر، ویدئو، فلش برای بخش های مختلف سایت یا برای تبلیغات
* تهیه تصاویر جهت اسلایدها، شبکه های اجتماعی و تبلیغات در صورت درخواست کارفرما
* انتشار محتوای جدید سایت در شبکه های اجتماعی
* ارسال ایمیل تبلیغاتی، پیامک و خبرنامه به اعضای سایت
* مدیریت کاربران و محتواهای تولید شده توسط کاربران سایت
* ارائه گزارش عملکرد پشتیبانی و آمار سایت به کارفرما

اصول طراحی خوب وب سایت در چالوس

یک طراحی وب سایت موثر باید عملکرد مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود انجام دهد و در عین حال بازدیدکننده را درگیر کند. عوامل متعددی مانند ثبات، رنگ ها، تایپوگرافی، تصاویر، سادگی و عملکرد به طراحی خوب وب سایت کمک می کنند. نه تنها طراحی بصری سایت، بلکه قابلیت استفاده و کاربرد آن نیز، تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است. طراحی کاربر محور به عنوان یک رویکرد استاندارد برای طراحی وب سایت موفق و سودآور مطرح شده است. برای کسب موفقیت در طراحی وبسایت، ابتدا باید بدانیم که کاربران چگونه با وب سایت ها تعامل دارند؟ چگونه فکر می کنند؟ الگوهای اساسی رفتار کاربران چیست؟

هدف طراحی سایت چالوس:

وب سایت شما باید نیازهای کاربر را برآورده کند. داشتن یک هدف در همه صفحات به کاربر کمک می کند تا با آنچه شما ارائه می دهید تعامل داشته باشد. هدف وب سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات عملی مانند “چگونه راهنمایی کنیم” را به مردم می دهید؟ اهداف مختلف زیادی وجود دارد که وب سایت ها ممکن است داشته باشند، اما اهداف اصلی مشترک در همه وب سایت ها وجود دارد.

کاربران چگونه فکر می کنند؟

اساساً، عادات کاربران در وب سایت با عادات مشتریان در یک فروشگاه تفاوت چندانی ندارد. بازدیدکنندگان به هر صفحه جدید نگاه می‌کنند، روی اولین موردی که مورد علاقه‌شان است یا به گونه ای شبیه چیزی است که به دنبال آن هستند، کلیک می‌کنند. در واقع، خیلی از بخش‌هایی از صفحه وجود دارد که کاربر حتی به آن‌ها نگاه نمی‌کنند.

اکثر کاربران چیزی جالب (یا مفید) و قابل کلیک را جستجو می کنند. کاربران به محض یافتن محتوای مورد نظرشان، کلیک می کنند. اگر صفحه جدید انتظارات کاربران را برآورده نکند، دکمه بازگشت کلیک می شود و روند جستجو ادامه می یابد. محتوا مهمتر از طرحی است که از آن پشتیبانی می کند. وب‌سایت‌های نه چندان خوب با محتوای باکیفیت در طول سال‌ها ترافیک زیادی کسب می‌کنند. اگر وب سایتی نتواند انتظارات کاربران را برآورده کند، طراح در انجام کار خود قطعا شکست خواهد خورد و شرکت ضرر می کند. بنابراین با محتوای ضعیف تمایل کاربران به ترک وب سایت بیشتر می شود.

چگونگی انتخاب دامنه:

نام دامنه شما که به عنوان آدرس وب سایت شما نیز شناخته می شود، اغلب نقطه ورود به سایت شما است. این موضوع در زمینه قابلیت استفاده و همچنین برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تأثیر خوبی بگذارد. در اینجا چند نکته برای ایجاد یک نام دامنه بهینه وجود دارد:

 • املای آن را آسان کنید. سعی کنید از کلمات عامیانه، ساختگی یا به شدت باطنی استفاده نکنید.
 • آن را تا حد امکان کوتاه نگه دارید. هر چه کوتاه تر باشد، به خاطر سپردن و تایپ صحیح آن آسان تر است.
 • از پسوند دامنه مناسب استفاده کنید.
 • از اعداد و خط فاصله دوری کنید. زیرا به سختی به خاطر سپرده می شوند و ممکن است در هنگام صداگذاری نام دامنه اشتباه متوجه شوند.
 • اطمینان حاصل کنید که به یاد ماندنی است. با وجود وب‌سایت‌های بسیار زیاد در اینترنت، مهم است که نام وب‌سایت شما جذاب باشد تا مردم نحوه دسترسی به آن را در آینده به خاطر بسپارند.
 • در مورد نام دامنه تحقیق کنید آن را در گوگل جستجو کنید تا ببینید آیا آدرس وب‌سایت مشابهی قبلاً آنلاین وجود دارد یا خیر.
 • از نام های بی معنی خودداری کنید. نامی را انتخاب کنید که معنی را بیان کند تا کاربران فورا بدانند کسب و کار شما چیست.

برای طراحی سایت در چالوس به چند نکته توجه می شود:

رنگ:

رنگ قدرت انتقال پیام ها و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد. یافتن رنگی متناسب با برند شما به شما این امکان را می دهد که بر رفتار مشتری خود نسبت به برند خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید. رنگ های مکمل خیلی خوب کار می کنند. ترکیب رنگ های دلپذیر باعث افزایش جذب مشتری و ایجاد حس خوبی در کاربر می شود.

تایپوگرافی:

تایپوگرافی نقش مهمی در وب سایت شما دارد. توجه را جلب می کند و به عنوان تفسیر بصری صدای برند عمل می کند. حروف تایپ باید خوانا باشند و فقط از حداکثر ۳ فونت مختلف در وب سایت استفاده کنند. ما در طراحی سایت چالوس به این عامل توجه خاصی می کنیم.

تصویرسازی:

تصویرسازی هر جنبه بصری مورد استفاده در ارتباطات است. این شامل عکاسی ثابت، تصویرسازی، ویدئو و همه اشکال گرافیکی است. همه تصاویر باید گویا باشند و روح شرکت را تسخیر کنند و به عنوان تجسم شخصیت برند آنها عمل کنند. بیشتر اطلاعات اولیه ای که ما در وب سایت ها مصرف می کنیم، بصری هستند و به عنوان اولین برداشت، مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا برای ایجاد تصوری از حرفه ای بودن و اعتبار در ذهن بازدیدکنندگان استفاده شود.

سلسله مراتب بصری:

سلسله مراتب بصری چیدمان عناصر به ترتیب اهمیت است. این کار بر اساس اندازه، رنگ، تصاویر، کنتراست، تایپوگرافی، فضای خالی، بافت و سبک انجام می شود. یکی از مهمترین کارکردهای سلسله مراتب بصری ایجاد یک نقطه کانونی است. این به بازدیدکنندگان نشان می دهد که مهمترین اطلاعات کجاست.

محتوا:

یک وب سایت موثر هم طراحی عالی دارد و هم محتوای عالی. استفاده از محتوای عالی با زبان جذاب می تواند بازدیدکنندگان را با تبدیل آنها به مشتری جذب و تحت تاثیر قرار دهد.

زمان بارگذاری:

انتظار برای بارگذاری یک وب سایت باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می شود. تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان وب انتظار دارند که یک سایت در ۲ ثانیه یا کمتر بارگیری شود و به طور بالقوه سایتی را که بارگذاری نشده است در عرض ۳ ثانیه ترک می کنند. بهینه سازی اندازه تصویر به بارگذاری سریعتر سایت شما کمک می کند.

قابلیت دسترسی به موبایل:

افراد بیشتری از تلفن یا دستگاه های دیگر خود برای مرور وب استفاده می کنند. مهم است که وب‌سایت خود را با طرح‌بندی واکنش‌گرا بسازید، جایی که وب‌سایت شما می‌تواند با صفحه‌های مختلف تنظیم شود.

سئو برای موتور جستجو

سئو و بهینه سازی سایت و قالب وردپرس برای موتور جستجو، پروسه ای است که باعث بهبود رتبه وب سایت شما و قالب وردپرس شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتور جستجو می شود در نتیجه زمانی که کاربران عبارات مرتبط با کار شما را جستجو کنند، سایت شما را در صفحه اول خواهند دید و حتما از سایت شما بازدید خواهند داشت و ترافیک ‌سایت شما افزایش خواهد یافت و این معادل درآمد بیشتر می باشد.

ما باور داریم که سئو و بهینه سازی وب‌سایت بهترین تبلیغ ممکن برای یک وب سایت می باشد. چرا که تاثیر آن همیشگی خواهد بود و البته، تنها مشتریان واقعی از طریق آن جذب می‌شوند. و البته نکته قابل توجه این است که کاربر به نتایج جستجو بیشتر از تبلیغات اینترنتی اعتماد می‌کند.

بهین پردازش در ابتدای امر طراحی قالب وردپرس به این نکته به عنوان یکی از اساسی ترین نکات در طراحی قالب وردپرس دقت میکند تا برای شما سایتی بهینه را طراحی کند .البته افزایش رتبه سایت در گوگل فقط به طراحی قالب وردپرس با کد های بهینه ختم نمی شود و پارامتر های بسیاری برای افزایش رتبه ساید در گوگل وجود دارد اما یکی از پارامتر های اساسی در این مورد کد نویسی بهینه می باشد ، فاکتور های دیگر از جمله لینک سازی محتوای حرفه ای  فعالیت در شبکه های اجتماعی و … نیز تاثیر بسیار بالایی در افزایش رتبه سایت دارد که ما در این مورد می توانیم شما را یاری دهیم تا سایت شما به رتبه های اول موتور های جستجو  دست یابد.

طراحی قالب سایت

یکی از مهمترین عناصری که در طراحی سایت چالوس از اهمیت بالاتری برخوردار است، قالب وب سایت شما است. این قالب سایت را می توان در دو دسته کلی طبقه بندی نمود؛ شما می توانید با مشاوره با طراحان و متخصصین طراحی سایت، قالبی که مورد نظرتان است را از صفر تا صد طراحی نموده و سپس به معرض نمایش بگذارید. اما روش دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به برخی سایت ها، اقدام به طراحی قالب وب سایت رایگان کنید.

همانطور که گفتیم قالب سایت را می توانید یا طراحی کنید یا به صورت رایگان دانلود یا طراحی کنید. شما می توانید این قالب های آماده را از یک سری سایت ها که از قبل طراحی شده اند، با توجه به نیاز خود دانلود کنید. البته به خاطر داشته باشید که این قالب ها یا به شکل HTML هستند یا در قالب یکی از سیستم های تولید محتوا مثل جوملا، وردپرس، دروپال و یا سایر سیستم های تولید محتوا می باشد، پس ابتدا می بایست در نظر داشته باشید که می خواهید از کدام یک از سیستم های تولید محتوا استفاده کنید؛ زیرا سیستم های تولید محتوا با هم تفاوت های زیادی دارند که شما باید حتما در نظر داشته باشید که می خواهید کدام قالب با چه سیستم تولید محتوایی را دانلود کنید. البته می توانید این قالب را به صورت HTML نیز دانلود کنید.

 

ویژگی های طراحی سایت چالوس

کیفیت طراحی سایت در چالوس

طراحی سایت با جدیدترین متدها، ابزارها، استانداردها و آخرین تکنولوژی های روز و استفاده از آخرین نسخه ماژول های متن باز و در نظر گرفتن بالاترین میزان امنیت سایت انجام می شود.

زیبایی در طراحی سایت

طراحی، رنگبندی و چیدمان سایت به شکل اختصاصی و با ظاهری شکیل و متناسب با زمینه کاری و اهداف سایت و طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) جهت نمایش مناسب در همه دستگاه ها و رزولوشن ها

پشتیبانی بعد از طراحی سایت

رفع خطا و باگ ها و به روز رسانی متناوب ماژول های طراحی شده و ارائه خدمات ویژه جهت بهینه سازی سایت و توسعه و افزودن امکانات جدید بعد از طراحی سایت
طراحی سایت در تنکابن
طراحی سایت در تنکابن

محصولات طراحی سایت چالوس

 • طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی سایت شرکتی 

 • طراحی سایت آگهی

 • طراحی سایت خبری 

 • طراحی سایت شخصی 

 • طراحی سایت حرفه ای

 • طراحی سایت آموزشی

خدمات طراحی وب سایت